Creditstar, to je značka vysoké finanční kvality. Firma je součástí mezinárodní skupiny Creditstar Group, která působí hned na několika místech, kde se pyšní desítkami tisíc spokojených klientů. Na peněžním trhu se objevila v roce 2006 a své zákazníky oslovila především celkovou jednoduchostí prezentovaných služeb.
Půjčka Creditstar patří mezi tzv. SMS půjčky, lze ji zařadit do kategorie rychlých nebankovních půjček před výplatou. Úvěrový rámec je od 1 000 Kč do 19 000 Kč, s tím, že pro nové klienty je maximum omezeno na 7 000 Kč. Naopak doba splatnosti je zde trochu delší, kromě standardních 5 až 30 dní si klienti mohou splatnost úvěru nastavit i na dva nebo dokonce tři měsíce. Půjčka je tak zajímavou alternativou pro ty, kterým jeden měsíc na splacení úvěru nestačí a potřebují si jej rozložit na trochu delší období.
Pokud jde o požadavky na klienty, tak důležitou podmínkou je mít vlastní účet u banky – to se kontroluje už při registraci, každý nový klient musí provést ověření totožnosti (buď přes internetové bankovnictví nebo uhrazením poplatku ve výši jedné koruny ze svého účtu). Při schvalování se kontrolují i registry dlužníků, naopak potvrzení o příjmech není automaticky nutné. Úroková sazba činí 0,90 % z půjčené částky denně, je tedy poměrně vysoká – vyplatí se splatit úvěr co nejrychleji. Předčasné splacení půjčky je možné, navíc při něm zaplatíte méně.

Žádost o půjčku nebude trvat déle než 10 minut

  • Zvolte podrobnosti Vaší půjčky
  • Zaregistrujte se v průběhu první žádosti o půjčku
  • Proces ověřování totožnosti a kontroly schopnosti splácet
  • Potvrd'te žádost
Díky včasným splátkám budete mít možnost zvýšit částku půjčky, o kterou můžete žádat, pokud budete potřebovat naše finanční služby příště.

Půjčka je určena:

  •     Plnoletým osobám s trvalým pobytem na území ČR
  •     Lidem, kteří mají vlastní bankovní účet
  •     Zájemcům o úvěr, kteří mají trvalý příjem
  •     Těm, kteří chtějí pouze menší půjčku s krátkodobou splatností

Creditstar online

Sazba: 0,89% v den
Součet: 1 000 - 19 000
Doba: 5 - 30 dnů
Projednání: 10 minut

Creditstar hodnocení

4.3
1
Snadno zachytit:
5
Rychlost vydávání:
5
Transparentnost podmínek půjčky:
4
Podmínky prodloužení:
4
Kvalita služeb:
4
Zákaznická podpora:
4
Kontakty
Telefon: +420 2 28885888
Pondělí - Pátek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Neděle: 10:00 - 20:00

Creditstar recenze

Vyplňte aplikace